מטבחים מודרניים

מטבח מודרני בהתאמה אישית

עיצוב מטבחים מודרניים מחבר את המטבח שלכם עם עיצוב הבית המודרני: הצבעים הלבנים או הכסופים והמרקם המבריק על כל ארון ומשטח אבן/ קרמיקה עושים את שלהם וגורמים למטבח שלכם להיראות לגמרי בהווה. במאמר זה תוכלו לקרוא סוגיות נבחרות על הדרך בה מומלץ לתכנן עיצוב של מטבחים מודרניים בבתיכם על מנת להבטיח 100% הצלחה ושביעות רצון מצדכם לשנים הבאות.

תכנון גווני המטבח

ישנן כמה דרכים לבצע את התכנון: או שנגשים לעיצוב מטבח בסגנון הייטק, או שניגשים לסגנון ייחודי עבורכם בצבעים המעידים על עיצוב מודרני. עיצוב מטבח בסגנון הייטק – פירושו עיצוב מטבח לבן בנוסח בורגני: הארונות לבנים וחלקים, ללא פיתוחים, גילופים וחריטות ומשטח העבודה לבן. החיסרון בבחירת צבע לגמרי לבן (שלג) הוא שצבירת כתמים מכתימה מיד את המשטח. לכן, מאד חשוב להקפיד לבחור חומרים סופחי כתמים שלא משאירים אותם גלויים על הדפנות. ניתן, לחילופין, להוריד מעט את בהירותו של הלבן לכיוון לבן שמנת או מעושן. אם המטבח מודרני אך אינכם מעוניינים בצבע לבן, ניתן לעצב מטבח נירוסטה, מטבח ירוק בהיר או להטמיע צבע שחור בחלק מהדפנות של המטבח הלבן, ובכך ליצור עיצוב מודרני באמצעות ניגוד גוני.

תכנון צורות הארונות ומשטחי העבודה

אם אתם מעוניינים שהעיצוב ייראה מודרני ובורגני (רוב קהילת מעצבי מטבחים מודרניים מעוניינת בכך) המתווה צריך להתבסס על ארונות חלקים, ללא פיתוחים, גילופים וחריטות, ומשקופי ארון מלבניים לחלוטין, ללא עלרוד או עיגול כלשהו כדוגמת קשת או גליל. אם אתם מעוניינים שהמטבח יהיה מודרני כפרי, ולא מודרני בורגני, המתווה צריך להתבסס על דלתות ארון מלבניות עם פיתוחים וגילופים, כשהמשקופים שלהן גליליים או מעוגלים. משטח עבודה עם קצה קשתי – יתרון.

פרספקטיבה והכנות הטמעת מכשירי חשמל

פרספקטיבה – סעיף שקובע מהי החשיבות של עובי התקני המטבח לעומת גודל החדר. בחדר גדול, יש להקפיד לשים ארונות ומשטחי עבודה עבים ובחדר קטן יש להקפיד על הצבת התכולה הזו כשרכיביה דקים. בכך, אתם שומרים על המיקוד במטבח ולא יוצרים עיוות בדמות מיקוד יתר או מעט נוכחות.

הכנה למכשירי חשמל – ודאו כי במטבחים מודרניים שאתם עומדים לקנות ישנה הכנה ראויה לכל מכשיר: מקום להטמעת מקרר, מקום להטמעת מדיח כלים ומקום והטמעת תנור כיריים.

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות עם מעצבת, השאירו פרטים:

הפנייה שלך התקבלה בהצלחה!

המעצבת שלנו תיצור איתך קשר ממש בהקדם.

בינתיים אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם כדי לקבל השראה ולצפות בעדכונים.

איך לתכנן ולעצב את המטבח המושלם ב-6 שלבים פשוטים

מבלי כאב ראש והוצאות מיותרות

להורדה בחינם! הצ'ק ליסט שידריך אותך צעד אחד צעד למטבח המושלם שתפור בדיוק עליך מבלי לפספס כלום בדרך

תודה שהורדת את הצ'ק ליסט!

שלחנו לך עכשיו מייל עם לינק להורדה.

אם המייל לא הגיע יכול להיות שזה בתיקיית הספאם.

דילוג לתוכן