מטבחי פורמייקה

מטבח פורמייקה מעוצבים

מטבחי פורמייקה הם בדרך כלל מטבחים מודרניים. החומר עצמו מגובש בצבע לבן בדרך כלל ואינו ניתן לגילוף או עלרוד אלא רק לגיבוש בקו ישר בכל ארון ומגירה. לכן, חומר זה עושה פלאות כאשר מגבשים מטבח מודרני, משום שעלותו הנמוכה וצבעו הלבן המובהק מאפשרים לכם לממש דקורציה זו בקלות רבה. כיצד מומלץ לבחור מטבחי פורמייקה בימינו? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שתצטרכו על מנת לגבש נוסחה מושלמת של מטבחי פורמייקה מו המעלה הראשונה.

גיבוש מבנה ותצורה של מטבחי פורמייקה

בשלב זה תצטרכו לגבש מבנה עבור המטבח שלכם: האם אי המטבח יעמוד במרכזו או בצד הגבול עם הסלון על מנת שישמש כמזנון הגשה? כיצד ייראה שיש העבודה על האי ועל גבי עמדת העבודה הראשית? מאבן טבעית? מקרמיקה? ארונות הפורמייקה יוצבו כרכיבים תלויים על הקיר? על הרצפה? שילוב של השניים? חשוב לבצע את התכנון כך שייוותר מקום למקרר, מדיח ותנור על מנת שניתן יהיה לשלב מכשירים חשמליים אלה בקלות ברחבי המטבח כאשר יגיע מועד רכישתם.

בחירת מקום רכישת המטבח בפועל

את מקום רכישתם של מטבחי פורמייקה יש לבסס רק בסביבה מקצועית: חנות מטבחי פורמייקה שמביאה את הבשורה במלוא הדרה. חנות זו היא אך ורק חנות מטבחים מקצועית שעוסקת בשיווק מטבחים באופן בלעדי. זו לא חנות מותבי בית ולא חנות חדרי שירות שהמטבח הוא עוד אחד מתחומי המכירה שלה, אלא אך ורק חנות מטבחים. רק שם תוכלו לקבל מענה מקצועי, מטבח איכותי ולא פחות חשוב – עיצובים מגוונים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. מטבחי פורמייקה מודרניים יש לרכוש אך ורק בחנות מטבחים מקצועית כדי להבטיח איכות ושרידות רבת שנים של התשתיות השונות.

בחירת הדגם ברמה המעשית

את בחירת הדגם אנו ממליצים לממש באמצעות הדמיית מחשב של חנות מטבחי פורמייקה מקצועית. רק שם תוכלו לפתוח כמה חלונות במקביל, להשוות בין מראה המיקום של החדר הריק למראה המטבח שיעטר אותו בעתיד ולבחור בנוסחת העיצוב המושלמת עבורכם. חשוב להתייעץ, במהלך התהליך, עם צוותי המומחים של חנות המטבחים על מנת למצוא את הדגם המושלם עבור ביתכם.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות עם מעצבת, השאירו פרטים:

הפנייה שלך התקבלה בהצלחה!

המעצבת שלנו תיצור איתך קשר ממש בהקדם.

בינתיים אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם כדי לקבל השראה ולצפות בעדכונים.

איך לתכנן ולעצב את המטבח המושלם ב-6 שלבים פשוטים

מבלי כאב ראש והוצאות מיותרות

להורדה בחינם! הצ'ק ליסט שידריך אותך צעד אחד צעד למטבח המושלם שתפור בדיוק עליך מבלי לפספס כלום בדרך

תודה שהורדת את הצ'ק ליסט!

שלחנו לך עכשיו מייל עם לינק להורדה.

אם המייל לא הגיע יכול להיות שזה בתיקיית הספאם.

דילוג לתוכן